Waarschuwing: laatste items in voorraad
In 2012 werd er een nieuwe jaarlijkse traditie in gang gezet door onze St.Bernardus Abt 12 in een unieke editie op de markt brengen. Hiervoor werd er een speciale Magnumfles ontworpen, en werd er ieder jaar een nieuw artwork ontwikkeld voor het frontlabel. Dit jaar kozen ze voor een opmerkelijk kunstwerk van de Belgische artiest Kamagurkaui.
Het bier: St.Bernardus Abt 12 wordt aanzien als één van de beste bieren van de wereld. Het wordt nog steeds gebrouwen volgens het originele recept, sinds 1946. De Abt 12 is een donker abdijbier (10%), perfect in balans, met een volle body en een hoppige afdronk.
De fles: Een speciaal ontworpen donkerbruine St.Bernardus-magnumfles met het logo van de brouwerij in reliëf, met 'Bière Belge'-hals, gepersonaliseerde kurk en unieke muselet.
23472
Nieuw product
Delen:
Het ontwerp:
De Belgische schilder Ivan Theys is gerenommeerd voor zijn unieke stem binnen de Vlaamse beweging van het figuratief expressionisme. De existentiële thematiek in zijn oeuvre wordt ook weerspiegeld in het werk ‘De Arnolfini’s’ uit 1970. Het is een herinterpretatie van het onbetwiste meesterwerk ‘Portret van Giovanni Arnolfini en zijn vrouw’ van Jan van Eyck uit 1434.
Land | België |